Встреча представителей Строительной Палаты Украины с китайскими производителями современных систем отопления

 

Перший Віце-президент Будівельної Палати України С.Т.Сташевський провів зустріч з китайськими виробниками сучасних систем опалювання.

31 березня 2016 року в Будівельній Палаті України відбулася зустріч Першого Віце-президента Палати С.Т.Сташевського з паном Ден Юном, директором ТОВ «Чжунхей Україна» - офіційного представництва компанії HEILONGJIANS ZHONGHUI UNDERGROUND HEANING CORP (КНР).

Директор представництва розповів про діяльність підприємства в Україні та головної китайської компанії, яка є найбільшим у світі виробником електротермічних плівкових систем опалювання. За його словами, в Україні існує велика перспектива впровадження систем опалювання «Чжунхей», насамперед в житловому, комунальному та громадському секторах. А це сприятиме вирішенню проблем енергозабезпечення та підвищенню енергетичної незалежності країни. На сьогодні підприємство почало реалізовувати перші проекти разом з одним з лідерів українського будівельного ринку ТОВ ДБК 4.

 

Пан Ден Юн подякував за можливість зустрітися та підкреслив, що підприємство зацікавлено у вступі до Будівельної Палати та у співробітництві з будівельними компаніями - членами Палати.

Під час бесіди С.Т.Сташевський відзначив корисну інформацію гостя та висловив зацікавленість українських будівельників у застосуванні перспективних енергозберігаючих технологій, що має велике значення в досягненні енергонезалежності нашої держави. Важливо, що при цьому передбачаються нові робочі місця для наших будівельних та спеціалізованих організацій.

 

Була зазначена готовність керівництва Палати сприяти налагодженню стосунків підприємства «Чжунхей Україна» з провідними українськими будівельними компаніями, проектними та архітектурними організаціями.

Сторони торкнулися і питання можливого спорудження в Україні заводу з виробництва подібних опалювальних систем. Це також нові робочі місця.

Перший Віце-президент поінформував про структуру, функції та основні завдання Будівельної палати України і підкреслив, що вступ китайської компанії до цієї організації буде сприяти розширенню взаємовигідного співробітництва.

У зустрічі взяв участь Виконавчий директор Палати А.А.Дронь.